Cabana Via Pereira Armenia
A hegyre kilátást nyújtó Cabana Via Pereira Armenia vendégeit a körülbelül 25 perc sétára található Barbas Bremen meglátogatására invitálja.
Az Otun Quimbaya hozzávetőlegesen 4 km-re, a Cascada los frailes pedig hozzávetőlegesen 4,1 km-re helyezkedik el a villától. Az ingatlan 4,2 km-re van olyan természeti látnivalóktól, mint a Wildlife Sanctuary Otun Quimbaya.
A Cabana Via Pereira Armenia magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban hajszárító, vendég piperecikkek és törölközők is biztosított az ön kényelme érdekében.
A teljesen felszerelt konyhában a kávé/tea készítőt, hűtőt és konyhai edényeket felszerelve áll rendelkezésre. A vendégek élvezhetik vacsorájukat az alig egy 7 perces sétára található The Coffee Experience Colombia kínálatából. A vendégek a Matecana nemzetkozi repülőtérről autóval 33 perc alatt elérhetik a Pereira városi szállást.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana Via Pereira Armenia milyen messze van a Matecana nemzetkozi repülőtértől?
A Cabana Via Pereira Armenia autóval 33 percre van a Matecana nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a Cabana Via Pereira Armenia vendégeinek?
A Cabana Via Pereira Armenia olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
A Cabana Via Pereira Armenia kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Cabana Via Pereira Armenia kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Cabana Via Pereira Armenia élvezetes kilátást kínál?
A Cabana Via Pereira Armenia hegyre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Pereira nevezetességei közé tartozik a Wildlife Sanctuary Otun Quimbaya és az Otun Quimbaya, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Yarumo blanco (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.